Materiały

Książka ta jest niezwykłą opowieścią, bazującą na tekstach biblijnych, o trwającej walce o władanie nad światem. Pozwala w pełni zrozumieć wagę posłannictwa S.B. Rozalii Celakówny i dziejowy charakter jej misji. Książka Ostatnia walka może być Twoją ostatnią szansą na opowiedzenie się po stronie Boga Króla, a także powinna skłonić Cię do podjęcia konkretnych działań dla ocalenia naszej Ojczyzny.

Jest to pięknie wydany rytuał siedmiodniowego nabożeństwa intronizacyjnego, w oparciu o który można dokonać intronizacji Jezusa Króla Polski indywidualnie, w rodzinach, grupach i wspólnotach oraz w parafii. Znajdziecie w nim, Państwo, niezbędne porady, stosowne modlitwy, odpowiednie akty intronizacyjne oraz wydruk zdjęcia figurki Jezusa Króla Polski.

Do Nabożeństwa dołączona jest płyta CD z nagranymi 24 pieśniami, śpiewanymi podczas trwania nabożeństwa.

Serdecznie polecamy najnowszą pozycję "Służebnica Boża Rozalia Celakówna - życie i misja", napisaną przez p. Ewę Wieczorek, Postulator w procesie kanonizacyjnym S.B. Rozalii Celakówny.
Książka ukazuje przepiękną postać naszej Rózi, której życie jawi się jako szczególny przykład chrześcijańskiej ascezy i duchowej formacji. Nie mniej pasjonujące są opisane w niej przeżycia mistyczne, ukazujące jej zmaganie się, by według Bożych pouczeń nieść ocalenie Polsce i światu. By ono mogło nastąpić, musi być właściwie rozumiana misja Intronizacji. O jakiej jednak Intronizacji mówi Rozalia? Czy chodzi tu o Intronizację Serca Pana Jezusa, czy też chodzi o Intronizację Jezusa na Króla? - Autorka bardzo przystępnie i trafnie wyjaśnia te kwestię w oparciu o naukową analizę źródeł. Wewnątrz znajdziecie Państwo także opisy otrzymanych łask za wstawiennictwem S.B. Rozalii.
Książka "Służebnica Boża Rozalia Celakówna - życie i misja" otrzymała bardzo pozytywną recenzję ks. prof. Dominika Widera, karmelity, niekwestiowanego autorytetu w dziedzinie teologii duchowości i mistyki (recenzja jest również zamieszczona w książce).

1 2 3 4
© 2002-2009 Fundacja Serca Jezusa
Publikowanie materiałów zamieszczonych na stronie wyłącznie za zgodą Fundacji