Materiały

Ostatnia walka
ks. Tadeusz Kiersztyn
Fundacja Serca Jezusa, Kraków 2003
(stron 456, duży format, twarda oprawa)

Książka ta jest niezwykłą opowieścią, bazującą na tekstach biblijnych, o trwającej walce o władanie nad światem. Pozwala w pełni zrozumieć wagę posłannictwa S.B. Rozalii Celakówny i dziejowy charakter jej misji. Książka Ostatnia walka może być Twoją ostatnią szansą na opowiedzenie się po stronie Boga Króla, a także powinna skłonić Cię do podjęcia konkretnych działań dla ocalenia naszej Ojczyzny.
Nominał cegiełki wynosi 25,00 zł + koszty wysyłki.
Zamówienia prosimy składać:

BIURO ZAMÓWIEŃ
ul. Rozalii Celakówny 11, Szczyglice
32-083 Balice

tel. 012 266 27 64
mail: biuro@rozalia.krakow.pl

czynne pon-pt w godz. 8-18


Serdecznie dziękuję za otrzymaną książkę Ostatnia walka. Zapoznałem się z jej treścią i uważam ją za "piątą Ewangelię". Proszę przyjąć podziękowanie za trud włożony w propagowanie orędzia dotyczącego ustanowienia Jezusa Królem Polski.
Benedykt z Miastka

Ja i moja rodzina pozostajemy pod wielkim wrażeniem głębokich treści zawartych w książce Ostatnia walka. Chciałbym złożyć serdeczne podziękowania autorowi za podjęcie tak ważnej misji dla Polski i świata. Szczęść Boże w wielkim Dziele Intronizacji Chrystusa Króla.
Jan z Szamotuł

W ostatnich tygodniach przeczytałem książkę Ostatnia walka (zgodnie z zaleceniem "od deski do deski"). Serdecznie dziękuję za tę książkę, która pozwoliła mi zgłębić wiele duchowych tajemnic, znanych do tej pory jedynie z dystansu.
Bóg zapłać za wysiłek duchowy, jaki niechybnie towarzyszył powstaniu książki Ostatnia walka.
Łukasz z Cieszyna

Chciałam podzielić się refleksją po przeczytaniu książki Ostatnia walka.

Jest to niesamowite dzieło Boże, pisane pod natchnieniem Ducha Świętego. Wartość tej książki stanowi odsłonięcie planów Bożych, które Bóg w Swej nieskończonej doskonałości wypełnia przez wieki. Każdy rozdział, przeczytany przeze mnie kilkakrotnie, otwierał moje serce i duszę do poznania historii i kultury antycznej oraz dramatów walki dobra ze złem, jaka toczyła się w świecie od zarania dziejów.

Chłonęłam każdy tekst, każde słowo zawarte w książce. Coraz to głębiej wchodziłam w poszczególne rozdziały książki, która stała się dla mnie "drugim Pismem Świętym". Tej książki nie dało się przeczytać jak np. opowiadania, lecz należało dogłębnie i systematycznie (tak jak jest to wspomniane we wstępie) analizować, przemyśleć, rozważyć poszczególne fragmenty opisujące ludzkość od stworzenia świata do czasów obecnych.

Każdemu czytelnikowi, który wgłębił się w tekst tego wielkiego dzieła, nasuwa się wiele spostrzeżeń, dotyczących spraw, na które wcześniej nie zwracał uwagi. Niesamowite jest zakończenie, które doprowadza czytelnika do wyboru: stanąć po stronie Jezusa czy sił zła. Pod wpływem lektury budzi się radość w sercu tych ludzi, którzy dokonali Aktu Intronizacji i obrali Jezusa swym jedynym, prawdziwym Królem.
Grażyna z Nowej Rudy

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica!
Często zadawałam sobie mnóstwo pytań dotyczących wiary, na które nie znajdowałam odpowiedzi. Prosiłam Pana Boga o możliwość poznania odpowiedzi na dręczące mnie pytania. Kiedy miałam okazję nabycia książki ks. Tadeusza Kiersztyna "Ostatnia walka", nie uczyniłam tego. Pomyślałam wówczas, że niewiele z tego zrozumiem, że pełno w niej niezrozumiałych dla mnie zwrotów i słów. Toteż kiedy znajomi zaproponowali mi przeczytanie tej książki, nie byłam przekonana, czy naprawdę tego chcę. Jednak po przeczytaniu zaledwie kilku słów wiedziałam, że muszę ją przeczytać. Ta przepiękna lektura była mi potrzebna. Znalazłam odpowiedź na wiele dręczących mnie wątpliwości. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Dlatego też, aby czerpać prawdę i siły w chwilach zwątpienia, chciałabym mieć ją zawsze pod ręką. Dlatego bardzo proszę o przysłanie mi książki ks. Tadeusza Kiersztyna "Ostatnia walka".
Niech Pan Bóg i Maryja czuwa nad autorem i wydawcą w/w książki. Bóg zapłać!
Barbara z Koluszek

Kochany Ojcze Tadeuszu,
za napisaną książkę składam serdeczne podziękowanie. Przeczytałam, dziękuję i błogosławię Ojcu. Treść książki wprowadziła w moje serce spokój, bo tylko Pan Jezus jest moim Zbawicielem i moim Królem, i wszystko oddaję pod Jego panowanie. Dobrze, że dowiedziałam się o niej z listu, bo tak nic bym nie wiedziała na temat tej książki, której nie kazano nam czytać. Niech będzie Jezus Król uwielbiony!
Helena z Legnicy

Bardzo serdecznie dziękuję za piękną i wartościową pracę Ostatnia walka. Jestem przekonany, że będzie ona bardzo przydatna do osobistej lektury, jak również do wykładów, konferencji i homilii. Gratuluję wydania książki i serdecznie pozdrawiam.
Prof. dr hab. Stanisław Wielgus, biskup płocki
Przewodniczący Rady Naukowej Konferencji Episkopatu Polski

© 2002-2009 Fundacja Serca Jezusa
Publikowanie materiałów zamieszczonych na stronie wyłącznie za zgodą Fundacji