Materiały

O twórczości poety Kazimierza Józefa Węgrzyna najtrafniej mówi opinia na obwolucie Księgi nadziei: To w Pana poezji, to w tej i takiej poezji, bije gorące serce Polski, które potrafi odnawiać zgniłe, spróchniałe strzechy ludzkich umysłów. Najnowszy tom poezji wydany w formie pięknego albumu oraz nagrania audio (CD) jeszcze powiększa to uznanie dla Autora tym bardziej, że dedykowany jest on Jezusowi Królowi Polski i ludziom, którzy dla sprawy Jego Intronizacji poświęcili swe życie.
Przepiękna poezja porywa ludzkie serca do działania i do wielbienia Boga Króla. Jeśli chcesz stanąć pod sztandarem Jezusa Króla Polski, módl się poezją z Księgi nadziei.
Poezja K.J. Węgrzyna zawarta w Księdze nadzei jest również dostępna na płytkach CD (recytuje autor).

Polecamy najnowszą pozycję Stowarzyszenia "Róża". Treści w niej zawarte dają zrozumienie misji S.B. Rozalii Celakówny oraz wagi i konieczności Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski. Zostań Jego apostołem przez rozprowadzanie tych broszurek. Pomoże Ci ona doprowadzić do tronu Jezusa Króla Polski wielu ludzi.
Kto czytał świadectwo Glorii Polo Trafiona przez piorun powinien być świadomy, że Pan Bóg będzie nas sądził nie tylko według naszych dobrych lub złych czynów, ale każdemu postawi pytanie: Coś uczynił dla Królestwa Bożego? Jakiej wagi jest to pytanie można wywnioskować z faktu, że Gloria Polo po uzdrowieniu całe swe darowane życie podporządkowała działalności apostolskiej.
Stań w obronie Jezusa na Króla Polski, a uratujesz siebie i wielu innych ludzi!

"Veniat Regnum" jest redagowany głównie z myślą o członkach Stowarzyszenia "Róża". Polecamy go jednak także wszystkim osobom, które angażują się w Dzieło Intronizacji i interesują się posłannictwem S.B. Rozalii Celakówny. Kwartalnik zawiera bardzo ciekawe artykuły, świadectwa i relacje z wydarzeń związanych z Intronizacją; tchnie on wielką bezpośredniością i pozwala doświadczyć radości wspólnoty duchowej z Jezusem Królem. Do skorzystania z treści w nim zawartych potrzebna jest jedynie silna i zdrowa wiara.

1 2 3 4
© 2002-2009 Fundacja Serca Jezusa
Publikowanie materiałów zamieszczonych na stronie wyłącznie za zgodą Fundacji