Wiadomości

Niedawno zaktualizowaliśmy dział materiały. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych misją S.B. Rozalii Celakówny do zapoznania się z polecanymi materiałami. Są one nieocenioną pomocą w zrozumieniu biblijnych podstaw intronizacji oraz wagi żądania, jakie poprzez Rózię Pan Jezus przekazał Polsce i innym narodom.
grudzień 2004 |  więcej »

Do Biura Postulacji nieustannie napływają liczne świadectwa o aktywności Rózi przed tronem Jezusa Króla, polegającej na wypraszaniu wielkich łask. Na naszej stronie zamieszczamy wybrane świadectwa z ostatniego okresu.
listopad 2004 |  więcej »

Zakończenie obchodów 60. rocznicy śmierci S.B. Rozalii Celakówny nastąpiło 1. i 2. listopada br., w dość oryginalnej formie. Na nowo opracowane nowenny wraz z innymi materiałami dotyczącymi misji Rozalii były rozdawane przy Jej grobie.
listopad 2004 |  więcej »

Dla uczczenia 60. rocznicy śmierci Rozalii Pan Prof. J. Kawecki przeprowadził wywiad z prezesem i wiceprezesem Stowarzyszenia "Róża". Rozmowa, dotycząca życia i misji S.B. Rozalii Celakówny, nagrana jako audycja z cyklu "Głos z Krakowa", została wyemitowana na falach Radia Maryja 15 i 17 września.
październik 2004 |  więcej »

W październiku 2004 r. Biuro Postulacji wydało nową wersję nowenny za wstawiennictwem S.B Rozalii Celakówny. Zawiera ona ciekawie opracowany życiorys Rózi oraz modlitwę o wyproszenie łask za jej przyczyną - wszystko w nowej, atrakcyjnej szacie graficznej.
październik 2004 |  więcej »

1 2 3
© 2002-2009 Fundacja Serca Jezusa
Publikowanie materiałów zamieszczonych na stronie wyłącznie za zgodą Fundacji